• Świetlica jest czynna w godzinach 7 – 17.30.
  • Aby zapisać dziecko do świetlicy wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, którą można znaleźć na stronie szkoły w zakładce Świetlica.
  • Są dwa rodzaje kart: dla dzieci do 7 roku życia i dla dzieci od 7 roku życia.
  • Dzieci do 7 roku życia zgodnie z regulaminem świetlicy powinny być odbierane przez osoby pełnoletnie.
  • Osoba odbierająca dziecko musi potwierdzić swoją tożsamość okazując dokument ze zdjęciem.
  • Przy odbiorze dziecka należy wpisać się do zeszytu wypisów.
  • Nauczyciele świetlicy nie wydają dzieci na telefon, fax, mail).
  • Dzieci w świetlicy przebywają pod opieką nauczyciela świetlicy.
  • Szczególnie młodsze dzieci (z klas 1 – 3 i oddziałów przedszkolnych) nie poruszają się po szkole same: na obiady, do szatni, na plac zabaw, na boisko szkolne dzieci chodzą zawsze pod opieką nauczyciela.
  • Dzieci oczekujące na zajęcia lekcyjne są odbierane przez wychowawców ze świetlicy i po zajęciach przyprowadzane do niej z powrotem.
  • Na zajęcia dodatkowe dzieci idą pod opieką osoby prowadzącej zajęcia, po zajęciach ma ona obowiązek odprowadzić dzieci do świetlicy.
  • Osoba prowadząca zajęcia nie może wydawać dzieci, chyba, że na podstawie upoważnienia wypisała je w zeszycie wypisów.

• Numery telefonów do sal świetlicowych:
    Sala 41: 546 61 40
    Sala 42: 546 61 46
    Sala 43: 546 61 47
    Sala 44: 546 61 48
    Sala 37: 546 61 43
    Sala 32: 796 212 306
    Pokój nauczycieli świetlicy: 546 61 42
    Pokój kierownika świetlicy: 546 61 41

Dyżur kierownika świetlicy: wtorek 15.00 - 17.00
    Składka wpłacana na fundusz świetlicy przeznaczana jest na zakup wody, nagród, materiałów papierniczych i plastycznych, poczęstunki oraz imprezy dla dzieci zapisanych do świetlicy.

Informacje przygotowała p. Anna Jekiełek